Na kontaktoni

Pekin kwinbon bioteknologji bashkë., Ltd.

adresa

Adresë

Nr.8, High Ave 4, Huilongguan International Industry Industry Base, Changping District, Pekin 102206, PR China

telefon

Telefoni

+86 15231118512

+86-10-80700520

whatsapp

Whatsapp

+8617667170972

orë

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

e shtunë,E diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni